تمرینات روزانه قانون جذب
تمرینات روزانه قانون جذب بهتون کمک میکنه که به تمامی آرزو های خودتون برسید ، اینو از صمیم قلبم میگم و برای من که اینطور بود .

بعد از جواب به این سوال که قانون جذب چیست ؟ بدون شک به دیدگاه درست تری از قانون جذب رسیدی و میدونی که به معنی نشستن و بدون حرکت بودن و فقط فکر کردن به خواسته ها نیست !

اینکه چطور فکر کنیم و چطور درخواست کنیم هم خیلی اهمیت داره که در

تمرین قانون جذب در موردش گفتم .

و باید بگم در صورتی که باور های خودتون رو اصلاح کنید بدون شک به تمامی رویاها و آرزوهایی که دارید به راحت ترین شکل و سریعتر حالت خواهید رسید طوری که الان نمیتونید فکرش روهم بکنید !

تمرین قانون جذب (اولین تمرین) : تعیین کنید که چه چیز هایی رو نمیخواهید
بسیار از کسانی که هر روز باهاشون صحبت میکنم میدونند که چه چیزی رو نمیخوان : این بی پولی رو نمیخوام ، این کمتر درد رو نمیخوام ، این رابطه ی پر از دعوا و جر بحث رو نمیخوام ، نمیخوام تو کسب و کارم درجا بزنم !

مطمئنم شما هم با این فهرست های بلند و بالا آشنا هستین و بدون شک شما هم از این لیست ها دارید .

متاسفانه بسیاری از ما در همین مرحله میمانیم ، اکثر گفت و گوهای ما ، رومه ها ، برنامه های تلویزیونی ، اخبار و . . . معمولا در مورد این هست که ما چه چیزی رو نمیخوایم و از این آه و ناله و شکایت یک حس مظلوم نمایی پیدا میکنیم و احساس میکنیم تخلیه شدیم . حتی جواب هایی که دیگران میدهند باعث میشود ما سبک تر بشیم .

و خیلی کم پیش میاد که این رو به مرحله ی دوم ببریم و دست از شکایت و آه و ناله برداریم ، با این حال اگر وارد مرحله ی دوم شویم وارد سکوی پرش معجزات خواهیم شد .

اینکه بدونید چه چیزی رو نمیخواهید واقعیت زندگیتون رو تغییر میده ! پس یک کاغذ بردارید و لیست کنید

قبل از اینکه تمرین دوم قانون جذب رو بخونید لیست کنید ( جذب فوری ثروت!)

تمرین روزانه قانون جذب (دومین تمرین ) : ناخواسته ها رو به خواسته ها تبدیل کنید
اگر بدونید که میتونید هر چیزی رو داشته باشید و هرکاری که بخواید رو میتونید انجام بدید ، سوالی که مطرح میشود : چه چیزی را میخواهید ؟!

کاری که باید انجام بدهید این هست که که هر یک از آه و ناله هایتان را تبدیل کنید به آنچه که واقعا میخواهید .

بحای اینکه بگید این بی پولی رو نمیخوام : میحوام پولدار و ثروتمند باشم

این کمر درد رو نمیخوام : میخوام کمری قوی داشته باشم

این رابطه ی پر از دعوا و جر و بحث رو نمیخوام : یک رابطه ی عاشقونه و آرامش بخش داشته باشم

نمیخوام و کسب و کارم درجا بزنم : میخوام کسب و کارم راحت و بی زحمت باشد

بازنویسی آنچه رو که نمیخواید به آنچه که میخواید ، یک هنر است . من خودم سعی میکنم همیشه نقطه ی مقابل آه و ناله هام رو بنویسم .

جمله های پر از آه و ناله را 180 درجه بچرخانید و از اول بخوانید .

شاید بپرسید این کارها برای چیست ؟ همانطور که در ابتدای این پست گفتم در صورتی که توجه و تمرکزمان را روی ثروت بگذاریم ثروت بیشتری وارد زندگیمان میشود و در صورتی تمرکز و توجهمون رو روی فقدان و نبود بذاریم نبود بیشتر رو وارد زندگیمون میکنیم .

اگر آگاهانه این موضوع رو کنترل نکنید به جایی خواهید رفت که ناخودآگاهتان میرود ، و اگر میخواهید بدونید الان ناخوداگاهتان شمارا به کجا میبرد به وضعیت فعلی خودتون نگاه کنید !

هرجا که هستید بدون شک راهی بوده که ناخودآگاه شما ، شمارو به اونجا برده . پس اگر سعی دارید آگاهانه اینکار رو انجام بدین ناخواسته هاتون رو به خواسته هاتون تغییر بدین و بنویسید .

https://modireafkar.ir/practice-the-law-of-attraction/

https://modireafkar.ir/immediate-absorption-of-wealth/

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها